Aktiviteler

Golf Club

Saklıgolf sahası, 350 dönüm üzerinde, 18 delikli olarak tasarlandı.

Türkiye'nin sayılı, bölgenin tek en gelişmiş Golf sahası olacak SaklıGolf Club sahası, doğal eğimleri, peyzaj perspektifi açısından profesyonel golf sahası için Türkiye'nin en cazip golf sahaları arasında yerini alacağı tanımı yapılıyor. Zaman zaman ulusal ve uluslar arası müsabakalara da ev sahipliği yapacak olan arazimiz yaklaşık 350 dönümlük devasa bir alan… Bu eşsiz saha, siz değerli sahiplerine hizmet verdiği gibi önem verdiğiniz, davet ettiğiniz misafirlerinize de unutulmaz anılar yaşatacak.

GolfClub ayrıca, henüz golfle tanışmamış misafirlerine, sakinlarine ve ailelerine golf eğitimi alabilecekleri, konunun uzmanlarınca verilen kurslar da sağlamaktadır. Gelişkin antrenman sahası ve donanımlarıyla kısa sürede uzman olacaksınız.

Bağbozumu

Bir bağbozumu yaşayın...

Çanta'yı keşfedin. Kıyılarını, kumsallarını, akarsularını, ormanlarını, Saklıgöl'ü gezin ve içinizdeki doğa sevgisini açığa çıkarın. Onlarca kuş türünü tanıyın ve leylek yuvalarını görün. Böğürtlen toplayın, at binin, golf ve tenis oynayın, su kayağı yapın, yelken açın, alabalık ve aynalı sazan yakalayın. Sevdiklerinizle bir bağ bozumu yaşayın, yetiştirdiğiniz üzümlerden şıra, pekmez, sirke ya da şarap yapın. Asma yapraklarınızdan zeytinyağlı sarmalar hazırlayın. İstanbul'un kirliliğinden uzakta, Çanta Saklıbağ'da yeni doğal yaşamınıza merhaba deyin ve burada derin bir nefes alın. Soluduğunuz İstanbul'un en temiz havasıdır.

Atlıspor Kulübü

...

...

Su Sporları

...

...

Diğer Sporlar

...

...